Верифицированный профиль
6
Лет опыта
2
Верифицированные рекомендации
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
2 дня назад
Агент із продажу нерухомості. Шукаєте житло мрії ? Або прекрасну локацію під бізнес чи офіс? Допоможу орендувати чи придбати житло, комерційну нерухомість , тощо. Займаюсь підбором нерухомості під будь які побажання. Гарантую безліч варіантів та супровід від «А» до «Я» у оренді чи покупці.
Допоможу продати нерухомість різного типу!
Безкоштовна Юридична консультація у питаннях нерухомості . (Маю вищу юридичну освіту). Володію англійською мовою, що дає можливість консультувати інтернаціональний бізнес та осіб в Україні. Займаюсь продажем первинної та вторинної нерухомості , працюю з сегментом вторинного житла, новобудов різного класу міста Хмельницького. Оренда комерційної та житлової нерухомості. Телефонуйте ! Надам повну інформацію та консультацію у сфері нерухомості!

Продажа квартир (7)

  • 73 500 $
    1 058 $/м²

    Панаса Мирного ул., 16/1

    2 комнаты
    70 / 35 / 17 м²
    этаж 4 из 9
    2018 год постройки
    2 дня назад
    МІНІМАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ! Торг! Гарна 2-кімнатна квартира площею 69, 5м2. Здана обжита новобудова високооо класу в ЦЕНТРІ ОЗЕРНОЇ. ЖК «Амстердам». Зручний поверх 5 з 10. Кладова до квартири в ПОДАРУНОК!. Стан від забудовника, квартира не _кутова. Велика кухня 16.7 м2. Є відеоогляд! Телефонуйте та домовимось про перегляд!
    Риелтор
  • 100 000 $
    952 $/м²

    Прокуровского Подполья ул., 110

    3 комнаты
    105 / 61 / 20 м²
    этаж 5 из 9
    2023 год постройки
    2 дня назад
    Елітна 3-кімнатна квартира в будинку високого класу, Рауш, ЖК Вишиванка. Площа 105м2, поверх 5 із 10. Стан від забудовника. В подарунок проєкт на перепланування та все розміщення. Індивідуальне опалення. Максимум внутрішніх робіт від забудовника! Ключі на руках! Варта уваги , телефонуйте!
    Риелтор
  • 60 000 $
    685 $/м²

    Озёрная ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Выставка ЖК Автобиография
    3 комнаты
    88 / 40 / 25 м²
    этаж 9 из 10
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Вашій увазі пропонується квартира в ЖК Автобіографія , район Виставка, вул. Озерна. Квартира на 9 поверсі. Новобудова бізнес-класу. Відеонагляд на території. ЕКОНОМНЕ ОФОРМЛЕННЯ! Індивідуальне газове опалення. Індивідуальні лічильники на всі комунікації. Площа загальна 87.6 кв. м. З роздільним санвузлом. Вхідні двері не потребують заміни . З великим балконом. З панорамними вікнами. Стан від забудовника. Квартира дворівнева, світла та простора! У продажу є 2 кладові між 9та 10 поверхами, можна придбати додатково до квартири за хорошою ціною! Телефонуйте та домовимось про перегляд!
    Риелтор
  • 42 000 $
    680 $/м²

    Будівельників ул., (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення ЖК мкрн Грузевица-2, ул. Строителей, 5/5
    1 комната
    62 / 18 / 20 м²
    этаж 1 из 10
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Продаж ВИГІДНА ЦІНА БЕЗ АНАЛОГІВ! Чудова квартира у місті Хмельницький, Виставка, ЖК по вул. Будівельників, 5/5. Загальна площа квартири 61.8 кв.м. Гарно переплановується у 2-КІМНАТНУ. 1 поверх на рівні 2-го. Високий. У будинку є ліфт. Опалення індивідуальне газове. Індивідуальні лічильники: газ, вода, електрика. Є двоконтурний котел на опалення та підігрів води. Розводка електрики, стяжка, вхідні двері, панорамні вікна, чоонова штукатурка Житлова площа 18.3 кв.м. Площа кухні 19.6 кв.м. Санвузол суміжний. Не втрачайте свій момент та скористайтеся чудовою нагодою. Ця квартира точно для вас! Телефонуйте!
    Риелтор
  • 59 900 $
    799 $/м²

    Франко Ивана пер., (Будинок 4)

    2 комнаты
    75 / 39 / 20 м²
    этаж 7 из 11
    2022 год постройки
    2 дня назад
    2-кімнатна квартира, що точно варта вашої уваги. Розташування: Хмельницький, ЖК Корона Дубово. До центру 15 хвилин ходьби. Площа 75м2 Поверх 7 з 11. Індивідуальне опалення. Індивідуальні лічильники: газ, вода, електрика. Котел на гарячу воду та опалення. Виконано багато чорнових робіт: стяжка, тепла підлога в санвузлах, розводка електрики, розводка опалення та води, є радіатори. Утеплено лоджії. Штукатурка несучих стін. Гарний вигляд з вікна! Поблизу школа, садочок, магазини та кавʼярні. Будинок обжитий, закритий двір. Телефонуйте та домовимось про перегляд!
    Риелтор
  • 54 900 $
    773 $/м²

    Озёрная ул., 14/1

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Выставка ЖК Автобиография
    2 комнаты
    71 / 40 / 18 м²
    этаж 8 из 10
    2 мес. назад
    ТОПОВА 2-кімнатна квартира , площа 71м2 , 8 поверх з 10. Стан від забудовника. Не кутова. Гарний краєвид. 2 лоджії. Будинок бізнес-класу. Індивідуальне опалення. Гарні вхідні двері, розводка електрики, штукатурка стін, двоконтурний котел, лічильники. Діє переуступка. ТОРГ БУДЕ ГАРНИЙ!
    Риелтор
  • 37 790 $
    873 $/м²

    Вінницьке шоссе, 1/8-А

    єОселя єВідновлення Лезнево ЖК ЖСК Счастливый
    1 комната
    43 / 24 / 9 м²
    этаж 8 из 9
    2024 год постройки
    2 мес. назад
    Чудова однокімнатна квартира за вигідною ціною. Здана новобудова комфорт класу. Житловий комплекс «Щасливий», район 1-го автовокзалу. Площа 43, 3 м2. Поверх 8/10. Не кутова. Гарний краєвид. Біля будинку свій стадіон та сучасний двір. Індивідуальне опалення котел. Стан від забудовника, на все лічильники, комунікації підключені, діє ОСББ. ПОГОДЖЕНО ПІД ВИПЛАТИ ТА ЄОСЕЛЮ! Телефонуйте! Домовимося про перегляд!
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: